Hizmetler

Lenf Drenaj

Lenf Drenajı Nedir? Lenf Drenaj sistemi vücutta bağışıklık, savunma ve lenf sıvısının tamamının işlevlerini yerine getiren sistemdir. Lenf Drenaj Uygulaması Lenf, akkan olarak da bilinir, canlılarda dokularda yer alan vücudun sıvı denges..

DETAYA GİT

Yağ Alımı Liposuction (Lazer Lipoliz)

Kişinin gelişim evresi süreci içerisinde vücudunda yağ hücresi artışı doğru oran ile artış sağlar. Gelişim evresinin tamamlanmasının ardından gelişen yağ hücre sayısı sabit kalırken, hacim artışı görülür bu da vucüt endeksi üzerinde ki kilo..

DETAYA GİT

Kalıcı Makyaj (Micropigmentasyon)

Bayanların en korkulu rüyalarından biri de şekilsiz görünen, bir türlü uzamayan, uzadığı zaman şekil vermekte zorlandığımız,yüz hatlarına uygun ve dış görüntüsünü bozmayacak şekilde kaş şekillendirmektir. Son zamanlarda yaygınlaşan ve nered..

DETAYA GİT

Telenjektazi ve Variközvenler

Telenjektazi veya diğer adıyla “spider ven” cildin yüzeyel kısmına yakın “küçük damar genişlemeleri”dir.   En sık yüz ve bacak olmak üzere tüm vücutta görülebilir. Sağlık açısından ciddi risk oluşturmaz ancak bazen venöz (toplard..

DETAYA GİT

Soğuk Lipoliz

İŞLEVLERİ Yağ Azaltma Sellülit İyileştirme Vücut Şekillendirme Cilt Sıkılaştırma SOĞUK LİPOLİZ KİMLERE UYGULANABİLİR? Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa, Bu yağl..

DETAYA GİT

Cilt Bakımı

Cilt bakımı her insanın özellikle yüz bölgesine rutin olarak uygulatması gereken bir uygulamadır. Özellikle gelişen ve değişen dünyamızda günlük yaşantımız içinde çok fazla dış etken bulunmaktadır ve cildimiz bu dış etkenlere maruz kalmakta..

DETAYA GİT

Cilt Gençleştirme

Zamanın durdurulamaması ve yaşlılığın ilk belirtilerini göstermesi ile insanoğlu gençleşmenin gerek doğal gerek estetik müdahalelerle nasıl mümkün olabileceğini araştırmaya ve bununla ilgili yeni yöntemler keşfetmeye çalışıyor. Yaşlılık önl..

DETAYA GİT

Ultraformer

Yaşlanmanın temel nedeni yüzümüzdeki dokuların yer çekiminin etkisiyle aşağı doğru yer değiştirmesidir. Yer çekimi ile aşağı doğru yer değiştiren dokular yeniden eski yerlerine alınarak eski formu sağlanabilir. Yaşlanmayı önlemedeki temel ç..

DETAYA GİT

Hydrafacial

Cildinizin daha genç görünmesini istemez misiniz? Hydrafacial ile bu mümkün diyebiliriz. Daha bakımlı daha güzel ve daha genç bir cilde sahip olmak için her cilt tipine ve yaş aralığına uygun bu uygulamadan yardımcı olarak faydalanabilirsi..

DETAYA GİT

Dermapen ile Cilt Yenileme

Dermapen Nedir? Antik çin tıbbı ile günümüz teknolojisinin harmanlanmış şekli denilebilir. Sivilce izlerinden, genişlemiş gözeneklerden, kırışıklıklardan şikayet edenler için yardımcı bir uygulamadır. Kalem şeklindeki dermapen uygulama ci..

DETAYA GİT
somon dna

Somon DNA Uygulaması

Somon DNA saf hyaluronik asit ve somon balığı sütlerindenlerinden elde edilen DNA molekülleri sayesinde, ciltte hücre yenilemesi sağlanması amaçlanır. Bu sayede hızlı bir gençleşme ve canlandırma etkisi yaratan somon DNA yöntemi son dönemde..

DETAYA GİT
prp

PRP Uygulaması ( Platet Rich Plazma )

Kanda pıhtılaşmayı sağlayan trombosit (platelet) kanın temel hücrelerindendir. Pıhtılaşmayı sağlama yanında onarım ve iyileştirme sürecine katkısı PRP'nin birçok tedavide kullanılmasına sebep olmuştur. Hasar görmüş dokuların onarımını sağl..

DETAYA GİT

Örümcek Ağı

Örümcek Ağı Estetiği, yer çekimine ve zamanın etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların cerrahi müdahale ve genel anesteziye gerek duyulmaksızın giderilmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygul..

DETAYA GİT
mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi ciltte birçok tedavide kullanılabilecek, ciltte diğer tedavilerin yanında destek sağlayan veya tek başına kullanılan bir enjeksiyon uygulamasıdır. Ciltte lekelerde, yoğun nemlenme programlarında, akne ve gözenek tedavilerinde, C..

DETAYA GİT
dolgu

Dolgu

Dolgu uygulamaları, Medikal Estetik alanında en çok kullanılan yöntemlerden biridir diyebiliriz. Hyalüronik asit ise dolgu uygulamalarında en çok başvurulan dolgu maddesidir. Cildimiz yaşlandıkça kollajen, elastin doku ve hyaluronik asit mi..

DETAYA GİT
botox

Botox

BOTOX Botox uygulaması kolay, hızlı ve güvenilir yerlerde yapıldığı sürece de herhangi bir soruna neden olmaz.  doğrudan kasa etki ederek; kesiler, kanamalar, yaralanmalar olmadan uygulanan genellikle basit bir yöntemdir. Botox; "Clostr..

DETAYA GİT